Dobro-gang

Každý může nabídnout pomoc

Do dobro-gangu se může zapojit kdokoliv, třeba parta lidí, jako je ta vaše, která chce nezištně pomoct tam, kde to má smysl.

Podstatou projektu je osobní setkání těch, kteří podporují. Nejde o zasílání peněz online bez toho, aniž víte, kam. Sami máte možnost ovlivnit, kde částka pomůže. Navíc to není jen o penězích, smyslem je potkat se s lidmi, kteří mají podobné smýšlení, vašimi kamarády apod. Je jedno, jestli rádi vaříte, máte kapelu, stand-upovž vystoupení, vlastníte obchůdek s módou. Všude se dají najít spojení, která vás zahřejí u srdce.

My jsme tu od toho, abyste se mohli plně soustředit na pomoc projektu, který si vyberete. Děláme pro vás rešerši organizací, aktuálních projektů a věnujeme se tomu, aby šlo opravdu o udržitelný záměr. Navíc se staráme o administrativní podporu. Nebudete tomu věřit, ale někomu něco nezištně dát s sebou nese řadu administrativních kroků. V neposlední řadě se můžeme domluvit na mediální podpoře projektu.

Jste nadšenci a máme chuť pomáhat?

Spolupráce zahrnuje rešerši organizace, administrativní i mediální podporu. Dohlížíme na to, abyste z pomoc měli co největší radost.

Váš projekt by si zasloužil podporu?

V hlavě skvělý plán, který by si zasloužil podporu, jako prase drbání? Přihlaste ho, spolu mu najdeme nadšence, kteří ho podpoří.

Koncerty, divadlo, zápasy, sportovní akce, aukce, prodejní akce...