Pro neziskovky

NEBUĎTE V TOM SAMI

Aby váš projekt mohl existovat a pomáhat, pravděpodobně budete potřebovat partnery, kteří budou stát při vás. Pomůžeme vám najít takovou podporu, aby váš projekt mohl být úspěšný. Zvolíme také správné kanály, aby vynaložená energie nepřišla vniveč.

SLUŽBY PRO VÁS

Partnerství
Partnerství
  • Nalezení vhodného spojence pro váš projekt
Crowdfunding
Crowdfunding
  • Vytvoření crowdfundingové sbírky
  • Online podpora kampaně
Dotace
Dotace
  • Vyhledávání vhodných žádostí
  • Psaní projektů
  • Správa projektů


Máte skvělý projekt, kterým pomůžete lidem a hledáte spojence, který vám bude krýt záda? Najdeme vám parťáky do začátku i na dlouhodobou spolupráci.

AKTUÁLNÍ VÝZVY

Zapojte svou neziskovku nebo projekt do aktuálních výzev. Dobro-Gang tvoří sami lidé, kteří se mohou rozhodnout podpořit právě vaši práci. Přihlásit se můžete do 31. 5. 2020.

DOBROGANG

Když se sejde parta mladých lidí za účelem nezištně pomoct, je v tom neuvěřitelná síla. My kolem sebe pár takových nadšenců máme. Jedni jsou muzikanti, další třeba sportovci. Podoba jejich akce je odlišná, ale cíl stejný. Spojit lidi a podpořit smysluplné projekty.

Právě teď můžete přihlásit váš projekt. Pokud si vás naši nadšenci vyberou, můžou pro vás získat finanční částku až 50 000 Kč. A vy budete mít do budoucna vedle toho taky skvělé kontakty na lidi, které zajímá odpovědnost a nemají problém se dělit. Více o projektu najdete tady.

Když se spojíme, jsme silnější

Pojďte s námi sdílet zkušenosti i otázky, před kterými stojíte.

Donutila vás pandemie změnit procesy i produkty? Narazili jste na nástroje, které chcete doporučit? Vyzkoušeli jste novinky, které víte, že ostatním také pomohou? Stojíte před výzvou a řešíte, kudy dál?

Připravili jsme (zatím) online setkání, kde bychom rádi řešili témata, která trápí markeťáky, PRisty i fundraisery v nezisku. Setkání je interaktivní, jde o prostor, kde je možné sdílet cokoliv tak, abychom se mohli vzájemně inspirovat.